graphics by Piotr Koscielski

Interim management

Ilość interim menedżerów zatrudnianych przez firmy w Europie wzrasta nieustannie. Według "Financial Times" (2005) w samej Wielkiej Brytanii 80% czołowych firm zatrudnia obecnie interim menedżerów na wysokich stanowiskach włącznie z członkami zarządu, co reprezentuje wzrost o 15% w porównaniu do poprzedniego roku.

W ostatnich latach również w Polsce zaczęto doceniać zalety zatrudniania menedżerów na czas, do wykonania określonych i czasowo ograniczonych zadań, które nie uzasadniają zatrudniania specjalistów na stałe. Szczególnie w sytuacjach kryzysowych zarówno spowodowanych wewnętrznymi problemami w firmie, jak i tymi związanymi z globalnymi kryzysami interim management może byc najlepszym rozwiązaniem.

Sukces w biznesie zależy dzisiaj bardzo często od możliwości szybkiego zaangażowania wysokiej klasy fachowców z wymaganymi kompetencjami ażeby sprostać szybko zmieniającym się wymaganiom rynku oraz wzrastajacej konkurencji.

Dysponując siecią ponad 2000 interim menedżerów w całej Europie, jesteśmy w stanie szybko i efektywnie reagować na potrzeby klientów. Wielu z naszych interim menedżerów pracowało wyłącznie dla nas we wielu obszarach osiągając duże sukcesy dla naszych klientów.