graphics by Piotr Koscielski

Pracodawcy

Pomimo kryzysu, nadal uważa się, że jest jeszcze daleko do zakończenia tak zwanej "wojny o talenty". Przy poszukiwaniu utalentowanych pracowników na specjalistyczne stanowiska wymaga się dogłębnej wiedzy funkcjonalnej i umiejętność budowania i utrzymywania relacji z menadżerami działającymi na najwyższym poziomie.

Jako firma specjalizująca się w rekrutacji w wybranej grupie zawodów, Purcon Poland posiada odpowiednie narzędzia, doświadczenie, bazę oraz wiedzę. Przez ponad 30 lat Purcon z powodzeniem wprowadził wielu doskonałych menadżerów na stanowiska we wszystkich niemalże gałęziach przemysłu.

Zdajemy sobie sprawę, że nasze usługi rekrutacji mogą odgrywać kluczową rolę w rozwoju i sukcesie naszych klientów, przykładamy więc dużą uwagę do zrozumienia potrzeb organizacji i samego procesu rekrutacji aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom klienta i zaspokojeniu jego konkretnych potrzeb.

Nasza wieloletnia praktyka w pozyskiwaniu kandydatów przekłada się na szeroką wiedzą w zakresie doradztwa przy poszukiwaniu wewnątrz i na zewnątrz branży w kraju i za granicą, aby zapewnić najwyższy poziom zadowolenia klienta.